Moji sponzori

Úvod Kto mi pomáhaMoji sponzori

 

 - V polovici osemdesiatych rokov, Dietrich Mateschitz, inšpirovaný funkčnými nápojmi z ďalekého východu, založil Red Bull. Vyvinul nielen nový produkt, ale aj unikátny marketingový koncept. A tak sa 1. apríla 1987 v Rakúsku oficiálne spustila výroba Red Bull Energy Drinku. Vznikla úplne nová produktová kategória - energetické nápoje.

www.redbull.com

 

 - Skvelé miesto, kde nie som len ďalším číslom v databáze klientov, je to miesto kde sa všetci poznáme a navzájom si pomáhame dosahovať vytýčené ciele.

www.hamiltonclub.sk

Spoločnosť NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike.
www.nay.sk

 


  - To je neuveriteľne chutná športová výživa,  funkčné potraviny a skvelé oblečenie na cvičenie!

www.atkin.sk


- Značkové športové oblečenie UYN vyvíjané a testované športovcami, pre športovcov i rodiny. 100% prírodné, technologicky vyspelé, zamerané na maxi výkon.
www.uynsports.com - Golfový komunitný portál pre všetkých golfových nadšencov.
www.golfzona.sk

 
- skvelé a výživné tyčinky pre športovcov aj tých, ktorí chcú zdravo žiť a pri tom maškrtiť.

 

 -  Slovenský výrobca funkčných výživových doplnkov vlastného vývoja, určených nielen pre športovcov ale i pre bežných ľudí. Majiteľkou a zakladateľkou tejto slovenskej firmy je Ing. Želmíra Komorechová. Život je o vzťahoch, pocitoch a viere. Ona bola po mojom trénerovi prvá, ktorá sa rozhodla, že môjmu odhodlaniu byť skvelá v športe, ktorý som si vybrala, bude fandiť a jej firma ma podporí. Ďakujem za dôveru a verím, že ju nesklamem!

Koncom augusta 2021 získala Želmíra prestížne ocenenie Slovenka roka v kategóii biznis a manažment, ako aj titul absolútna Slovenka roka!

www.kompava.sk